wz
Kategorie: Koncerty, News

12.4., Vegalite - temně / tvrdě / špinavě / hluboce

I Am A Curse (down-tuned punk, Le Mans/Francie)
www.iamacurse.com

Nous Danserons Sur Vos Ruines (emo-punk violence, Le Mans/Francie)
nousdanseronssurvosruines.blogspot.com

Disbeatless (crust-metal, Jihlava)
bandzone.cz/disbeatless
(+projekce VJ Bullwah)

Čtvrtek 12.4. od 19:30
klub Vegalite, Brno

Slovákova 10 / www.vegalite.cz

I Am a Curse je výborná kapela z francouzského Le Mans, která se letos v ČR představí již potřetí. Surový hardcore, kombinovaný se screamo/crust party a místy v lehce blackmetalovém kabátku ... lepší než spekulovat nad škatulkama bude nechat si napumpovat nespoutanou energii přímo do těl.

Nous Danserons Sur Vos Ruines, nebo-li "Budeme tančit na vašich ruinách", jsou taky z Le Mans a za svými služebně staršími kolegy taky zrovna nezaostávají, zejména v žánrové pestrosti a energičnosti - kdo byl například na jejich loňském koncertu v Praze, musí dosvědčit, že pro ně hranice pódia nepředstavují žádnou bariéru.

Jihlavský Disbeatless už v Brně asi není potřeba dlouze představovat; temný crust s těmi nejzlejšími vlivy například disbeatu či metalu, textově naštěstí taky dál než u nešvarů kruté zimy na Vysočině... na tomto koncertě i s exkluzivními projekcemi od VJ Bullwah.

Případný výtěžek z koncertu bude použit na aktivity kolem ProtestFestu 2012, který se uskuteční v Brně ve dnech 22.-26.5. Sledujte www.protestfest.cz pro více info.

I Am a Curse

http://youtu.be/op7bwQxi2nE

Nous Danserons Sur Vos Ruines

http://youtu.be/CVMxKiktLqg

Disbeatless

http://youtu.be/ZRTwRRefCsI

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.