wz
Kategorie: News, Články

Rozhovor s MC Brokem

1. Ahoj Chaly, co právě děláš a jakej máš pocit z toho kam ses za celý svůj život dostal (Co jsi všechno prožil, co tě potkalo pěkněho a nepěkného).

Zdárek! Co právě dělám? Přemějšlím nad otázkou číslo jedna ,v hlavě si promítám svou životní cestu a nechávám myšlenky tranformovat před sebe. Co sem prožil? Pěkného a nepěkného? Škola, kalby, muzika, cesty, lásky, kámici...

2. V minulosti jsi měl spoustu různých aktivit, kapely, bike apod. Prober trochu kapely, ve kterých jsi fungoval a ke každý kapele přihod tvojí nejdivočejší vzpomínku.

No bajky a muzika mě berou už hodně dlouho. S kapelkama sme se to snažili i trochu kombinovat. Pár s nás jezdilo, ať už na zkušebnu či do akce, a zbylí kámici si z nás s káry dělali prdel. S kapelek sme začínali asi s Lobotomii a to houpavým hácečkem, s postupem času to načichlo trochu grindikem a punkorem. Další bandička byli Ruce Po Obrně co začali hodně robotickým mechapunkem .. časem to chytlo trošku poli-hc nádech. Pak hodně krátce valila banda Skaženej Džem mixujici kalbu a skapunk - což samo dlouho nevydrželo... Nejdíl se držela bandička Lojky Shitmen /banda co střídala s každým posraným koncíkem název / známé taky jako Rarity Markyho Marka či Bratrecubo... Tyhle zvířátka si to docela solidně dávali .Byl to takovej hodně bramborovej mix grindu, hcpunku a krakenrolu...Boužel je brzdila absolutní neschopnost se poslouchat a sehrát...Kámici si to nadějně valej dál v nové formaci Kladylak. Divokejch vzpomínek je hodně..ty nejkrutější asi vždy na tour. Do tisku se ale moc nehodi...3. Tvoje současná aktivita - začal jsi dělat elektronickou muziku, co a kdo tě k tomu privedlo? Co tě na tomhle stylu muziky láká a bere tě?

Elektro muzika / vyjímkou bylo vždy jen after oldskuul disko / mě nikdy moc nelákala.. libilo se mi vidět vznikat a dělat muziku naživo. A tak to taky začalo.. mláceni do bonga na letňáku, ujíždění se na rytmu, vysmívání se metalovejm típkum... Pak sem ale viděl první hc koncík..a hle ho..ty voe..to má šťávu ,to má energii..a hup..začali sme v rámci našich možností přitvrzovat... S elektronikou je to podobný...je v tom energie..je v tom šťáva a s kombinací s živým hraním je to úlet. Jediný co mě na tom fakt sere je, že to žere neeeejvíc času.

4. Žiješ teď v Grazu, jak ses tam dostal a co tam momentálně děláš. Trávíš všechen čas v Grazu nebo jezdíš v rámci koncertů i někam dál. Jaký je největší rozdíl mezi městem jako je Graz a českým městem jako třeba Jihava, jaký na to máš názor?

No nastala doba kdy se ve mě vzbouřila spousta věcí a chtěl sem zažít něco jinýho než chození na směny do rachoty, občas udělat ňákej ten osobní pokrok v podobě novýho stroje a vyšších norem , pak si vzít hypotéku, stisknout zuby, snažit se smířit s depresí a držet krok. NEEEEEEE ! Do Grazu sem vyrazil a to původně jen na rok jako dobrovolník do takovýho DIY centra. Chytlo mě a jsem tam dodnes. Jo čas od času je ňákej koncik někde dál. Porovnat Graz a Jihlavu je těžký. Já v tom rozdíl ani moc nevidím. První dojem je totálně odlišnej, ale časem stejně záleží na tom co je kolem tebe za lidi ...kámici...láska..ty... jsou faktory co tě dělaj šťastným nebo ne.

5. Bylo těžké si v Grazu zvykat? Na lidi, na jinou řeč, na jinou mentalitu?

Jup..začátky byli brut.. a ještě pořád mě věci dokážou rozsekat. Líbí se mě ten adrenalínek...6. Jaká je tvoje osobní filosofie života?

Láska, štěstí, energie.. dostávat a dávat.

7. Napiš 5 věci, které v životě milujes.

Mojí kočku, kámíky, rodinu, slunce a relax

8. Napiš 5 věci, které v životě nenávidíš.

Agres, stres ,krev z nosu po ránu, kreč do lejtka a astmatickej záchvat po zahuleným koncíku.

9. Chceš se vrátit zpět do Čr? Proč ano/ne?

Do budoucnosti moc nevidím a ani se nesnažím moc plánovat. Baví mě bejt v pohybu, takže to ještě asi nějakej čas tak zůstane.

10. Proč by lidi měli přijít na Mrkvancore festival?

Protože je to šťavnatej a dobře namíchanej drink.

11. Diky moc za rozhovor a poslední otázku si polož sám:

Oblíbený časopis? Žena a Život


print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.