wz
Kategorie: News, Koncerty

Lifeless v Jihlavě!

Lifeless jsou nadupanej thrash core z UK, dost podobnej jako SSS, ale zvukově je to dost pocta starým nahrávkám Slayer. Venku mají dvě LP a za sebou euro tour. Podle recenze v Terrorizer se jedná o "nejzajímavější new wave thrash core kapelu z UK" v roce 2009. Více ... Lifeless plakat 15.4.2011

Pořádáme dne 15.4.2011 v klubu Ježek (ex Ponorka) Lifeless jsou nadupanej thrash core z UK, dost podobnej jako SSS ale zvukově je to dost pocta starým nahrávkám Slayer. Venku mají dvě LP a za sebou eouro tour. Podle recenze z Terrorizer se jedná o "nejzajímavější new wave thrash core kapelu z UK" v roce 2009. Čekovat je můžeš zde:

http://www.myspace.com/lifelessboro

Vystoupí dále Gattaca - crust, metal a emo. Dost aktivní parta lidí, stačí se podívat na seznam jejich dalších projektů: Abstinentia, Dakhma, Disbeatless, Fresh Trash, Křikzticha, Lakme, Marnost, Remek, Ruce Po Obrně ...

http://bandzone.cz/gattaca

Průmyslová smrt. To tady u nás asi nemusím představovat dlouho že? Takže cirkulárka z jihlavy s novýma válama!

http://bandzone.cz/prumyslovasmrt

Escape the flash. Poměrně mladá kapela z jihu, najdeš tu Banána (ex Rapsöd, Deviace doby). Hrají old school death/doom ve stylu starého švédska. Čekuj:

http://bandzone.cz/escapetheflesh

Catastrophy hrají thrash v klasickým stylu, zatím o nich moc nevíš ale je to předzvěst něčeho velkýho. Mají venku čerstvě 5ti skladbové EP. Čekuj:

http://bandzone.cz/catastrofy

Tak se těšíme že vás dorazí co nejvíce!

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.