wz
Kategorie: News, Koncerty

10.7.2010 BEYOND THE BORDERS /lot/ + HIRNLOS /est/ + BRUTAL BRÖJECT /spa/ v Brně!

Gatastrofa se spikla s Ústřední půjčovnou hluku a bude z toho pořádný masakr! tohle si nesmíte nechat ujít!!! Koncert bude SNAD už ve Vegalité, ale na poslední chvíli se to může změnit... Pro jistotu sledujte info na našem bandzone nebo myspace!BRUTAL PRÖJECT - d-takt (Španělsko)
http://www.myspace.com/brutalproject


HIRNLOS - punk punk punk (Estonsko)
http://www.myspace.com/hirnlosnoise


BEYOND THE BORDERS - elektropunk (Lotyšsko)
http://www.myspace.com/beyondtheborderz
Na nadcházejících koncertech pořádaných Ústřední Půjčovnou Hluku se bude místo běžného vstupného vybírat

DOPORUČENÝ PŘÍSPĚVEK - o co jde?

Ve zkratce - uvedené vstupné je orientační částkou, kterou když zaplatí každý návštěvník koncertu, tak by se měly beze ztrát zaplatit všechny náklady spojené s akcí. Kolik nakonec dáš je už na tobě.

Chceme zpochybnit přístup, že zaplacením vstupného na DIY koncertě se návštěvník stává platícím zákazníkem, který má být za svoji částku ?baven". Ne, drazí - nejsme na diskotéce ani v multikině. Co ono ?vstupné" raději pojmout jako příspěvek, kterým se všichni společně skládáme na to, aby se akce vůbec mohla uskutečnit? Neplatíme přeci nikomu honoráře a hotely. Skládáme se na benzin a jídlo pro kapely, na letáky, pronájem klubu / ozvučení...

Není ostudou zaplatit míň, pokud nejsi při penězích. Příště dáš třeba víc.
Stejně tak je ovšem víc než vítané, pokud můžeš přispět částkou vyšší. Příště třeba budeš mít hluboko do kapsy...

Tímto (možná naivním a odvážným) experimentem chceme rozvířit kalné vody místní undergroundové obce. Výsledek tohoto (dočasného) experimentu budiž pak zrcadlem našeho přístupu ke kultuře, kterou společně tvoříme a sdílíme.

Můžeš toho zneužít a pojmout to tak, že na akcích UPH je vlez za pětku a pak utratit dvě kila u dister nebo (v horším případě) na baru. Anebo tuto nabídku můžeš vzít zodpovědně jako příležitost vzájemně si dokázat, že kultura není zboží a že kapitalismus smrdí.

Co zvolíš, je na tobě...

ÚSTŘEDNÍ PŮJČOVNA HLUKU
Brno, květen 2010

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.