wz
Kategorie: News, Články, Koncerty

Pozvánka na 15.5. (sobotu) do Ponorky

Dyse (D), Afarastafa, Human Steak, Scorbiti Kurdan, Kopni fízla do hlavy, Five seconds to leave!!

Tak jo, máme tady další navázání na večírky, na kterých je možný užít si několik poloh muziky a undergroundu. Je Vám sympatický podpořit excelentní kapelu na turné, poznat nový lidi, česky si zarepovat, nebo se prostě zkusit neopít, nebo opít? Potom je logický, že se stavíte...

DYSE (D) je jednou z těch kapel, který dokážou vytěžit z minima maximum. Není šance najít větší monstróznost vměstnanou do tak malýho prostoru. Když už vám příde, že to začíná zapáchat inteligencí, příde něco tak primitivně tlačícího, že máte chuť svlíknout kalhoty. Bude to load, bude to nois, bude to math!

www.myspace.com/dysexxx

AFARASTAFA s JOEM D sou důkazem, že hip hop nejsou jenom hadry. Koncert Afarastafy v Polný a Bonusův set ve věžničce sou jasný důkazy, že rap může bejt očista! Je fajn vidět tyhle lidi na "hardcorových" koncertech!

www.myspace.com/afarastafajoed

FIVE SECONDS TO LEAVE se pro mě stali kultem hned po prvním koncertě kterej sem viděl. Rádi hrajou na grindových festivalech, a to uplně poslední. Rádi posazujou na prdel lidi, který sou  zvyklý chápat muziku jako souboj v rychlosti. Tohle bude o hloubce, přečtěte si předtím pár řádků zenu.

www.myspace.com/fivesecondstoleave

SCORBITI KURDAN je nová kapela s ostřílenýma veteránama z Průmyslový smrti, Disbeatles, Žufan, Patník, Pindík, PVZ, PZH, Mimoritmus, Rasta fuhrer a jánevim čeho všeho ještě. Je to určitě grandiózní fast core-grind. Nikdo to ale ještě nemohl posoudit, protože TOHLE BUDE JEJICH 1. KONCERT!!!

HUMAN STEAK - nois rock pracující z pojem "pompéznost"...

www.myspace.com/humanllllllsteak

KOPNI FÍZLA DO HLAVY - některý lidi žijou na moc malým prostoru na to, aby dokázali vytvořit nedeprimující hudbu. Některý lidi sou moc sebestřední na to, aby si pustili na pódium ještě někoho dalšího. Některý lidi milujou disko a sou nucený hrát alternativní elektro-techno proti svojí vůli. Mezi tyhle lidi on patří!

AKCE ZAČNE V 20:00, PŘIĎ VČAS!

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.